Nieruchomości Francja

Francja jest najczęściej odwiedzanym krajem świata. Nie ma się co dziwić. Znajdziemy tu tyle obszarów, które są wyjątkowe pod względem swojej przyrody, atmosfery, historii lub architektury. Dlatego we Francji skupia się znaczne zainteresowanie inwestorów nieruchomości. Największe zainteresowanie jest oczywiście popularnymi lokalizacjami jak na przykład południowa Francja (Monaco, Cannes, Nice, St. Tropez i okolice), Alpy Sawojskie, Paryż lub niektóre inne ulubione miejsca w Prowansji lub także na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Firma Rellox oferuje francuskie nieruchomości we wszystkich tych obszarach. Należy wiedzieć, że Francja nie stawia zagranicznym inwestorom w nieruchomość żadnych przeszkód.

Zainteresowani zakupem nieruchomości we Francji mogą wybierać z szerokiej oferty typu nieruchomości. Popularne są apartamenty w Cannes lub w Nicei z widokiem na morze. Ceny tych apartamentów różnią się w zależności od prestiżu lokalizacji. Oprócz luksusowych apartamentów są też w południowej Francji na sprzedaż mniejsze i tańsze apartamenty już od około 150.000 EUR. Lazurowe Wybrzeże jest jednocześnie popularnym miejscem, gdzie znajdują się piękne wille. Można nabyć tu willę widokiem na morze, własnym basenem i pięknym ogrodem. Firma Rellox posiada w ofercie zarówno mniejsze wille do 1 mln EUR jak i luksusowe i wyjątkowe nieruchomości.

Rellox przedstawia szeroką ofertę nieruchomości w Alpach Sawojskich – ski apartamenty z dostępem do wyciągu lub nartostrady, ale również samodzielne domy. Apartamenty znajdują się przede wszystkim w większych kompleksach, gdzie do dyspozycji jest kompletny serwis administracyjny i ewentualnie dalszego wynajmu. W skład tego kompleksu wchodzą często dodatkowe usługi jak wellness, basen kryty, recepcja itp. Do popularnych ośrodków należą Avoriaz, Flaine, Tignes, Courchevel, Meribel, Les Arc, Val d´Isere i inne.

Jeżeli chcą Państwo korzystnie inwestować w nieruchomości we Francji z gwarantowanym dochodem z wynajmu, polecamy tzw. system lease-back. Jest to wspierany przez państwo koncept dalszego wynajmu nieruchomości. Firma Rellox oferuje lease-back nieruchomości w całej Francji, ale szczególnie w Alpach Sawojskich, w południowej Francji a także w Paryżu. Więcej informacji o warunkach inwestycji w tzw. lease-back nieruchomości znajdziesz tu.

Korzystna inwestycja w nieruchomości we Francji od 120.000 EUR. Firma Rellox oferuje we współpracy z największym francuskim developerem i użytkownikiem nieruchomości rekreacyjnych szeroką ofertę nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach na Riwierze Francuskiej, w Alpach Sawojskich, w Paryżu lub nad Oceanem Atlantyckim. W ofercie są zarówno nowe tak i starsze nieruchomości w niemalże setce różnych lokalizacji we Francji. Gwarantowany dochód z wynajmu. Urlop nad morzem, w Alpach lub w Paryżu gratis! Więcej informacji.

Wejdź do bazy danych we Francji.

Dalsze informacje przygotowaliśmy dla Państwa również w sekcji Nieruchomości Francja na stronach internetowych firmy Rellox. Na naszym serwisie internetowym są jednocześnie do dyspozycji kompleksowe informacje o naszej ofercie nieruchomości za granicą.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: