Lokalizacje zakupu nieruchomości we Francji

Południowa Francja – Riwiera Francuska

Największe zainteresowanie klienci przejawiają zakupem nieruchomości na Lazurowym Wybrzeżu (Cote d´Azur), które obejmuje najbardziej znane francuskie letniska nad morzem. Od strony wschodniej Lazurowe Wybrzeże ogranicza Monaco i Menton przy granicach włoskich. W ciągu chwilki znajdziemy się w Nicei lub Cannes. Są to najbardziej znane większe miasta na Cote d´Azur, w których znajdziemy piaszczyste plaże bezpośrednio w centrum, promenady wzdłuż wybrzeża – pełne luksusowych sklepów, restauracji, kawiarni i celebrytów, czerwony dywan dla gwiazd filmowych, port dla luksusowych jachtów oraz francuski urok. Popularne są zwłaszcza promenady Promenade des Anglais w Nicei i La Croisette w Cannes – i tu oferuje Rellox nieruchomości na sprzedaż. Do obu głównych letnisk latają bezpośrednie loty międzynarodowe z większości krajów.

Od zachodniej strony Lazurowego Wybrzeża można dostać się aż do St. Tropez, które oferuje unikalną atmosferę śródziemnomorskiego portu jachtowego, piaszczyste plaże w okolicy i luksusowe nieruchomości. St. Tropez i nieruchomości w St. Tropez są i zawsze będą celem ludzi z całego świata. Kto chce być w pobliżu St. Tropez i chce skorzystać z niższych cen nieruchomości, może korzystnie kupić nieruchomość na przykład w Sainte Maxime lub Cavalaire sur Mer.

Więcej informacji o projektach rezydencyjnych z gwarantowanym dochodem z wynajmu na wybrzeżu Riwiery Francuskiej znajdziesz tu.

Alpy Sawojskie

Firma Rellox dysponuje szeroką bazą danych nieruchomości w Alpach Sawojskich. Są to przede wszystkim popularne ośrodki narciarskie jak Val d´Isere, Tignes, Les Arc, Courchevel, Avoriaz, Flaine lub Meribel. Ceny apartamentów wahają się od około 120.000 EUR. Nieruchomości w ofercie firmy Rellox znajdują się w większości przypadków bardzo blisko wyciągu. W Alpach Sawojskich w wielu nowych projektach jest stosowany przez państwo gwarantowany system dalszego wynajmu nieruchomości, który przynosi dochody aż około 5% rocznie bez dużych zmartwień i z możliwością częściowego własnego użytkowania.

Paryż

Rellox oferuje także apartamenty w ekskluzywnych lokalizacjach w centrum Paryża, na nabrzeżu rzeki Sekwany lub z widokiem na Wieżę Eiffla. Są to pod względem inwestycyjnym ciekawe nieruchomości z gwarantowanym dochodem z wynajmu aż do wysokości około 5% za rok.

Inne obszary

Baza danych firmy Rellox obejmuje nieruchomości również w innych obszarach Francji. Popularne są zwłaszcza nadmorskie miasteczka nad Oceanem Atlantyckim, na przykład Deauville w Normandii. Ale Francja oferuje nam o wiele więcej. Wymagającym klientom jesteśmy w stanie zapewnić zakup zameczku i chateaux niemalże w całej Francji.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: