Nowy ośrodek apartamentów tylko 150 metrów od morza i plaży

Numer referencyjny: DA19982
Kraj: Chorwacja
Region: Zadar
Miasto: Privlaka
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 49.32 m2 - 77.99 m2
 
Cena:
130.000 € - 330.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

150 metrów od plaży

Przedstawiamy nowy ośrodek 10 nowoczesnych apartamentów w atrakcyjnej lokalizacji Škrapavac, tylko 150 metrów od morza i plaży. Miejscowość Škrapavac znajduje się na dużym półwyspie pomiędzy miastami Privlaka i Zaton. Wyróżnia się licznymi piaszczystymi plażami, czystą lazurową wodą oraz płytkim i ciepłym morzem, co czyni go jednym z najbardziej poszukiwanych miejsc, szczególnie dla rodzin z dziećmi.


Zalety ośrodka

  • 10 nowoczesnych apartamentów
  • 150 metrów od morza i plaży
  • Apartamenty na parterze z ogródkami
  • Duże prywatne tarasy z podłączeniem dla własnego jacuzzi lub basenu
  • Ceny od 130 000 EUR

Privlaka

Spokojna Privlaka położona jest w zachodniej części Riwiery Zadarskiej, a jej fenomenem są piaszczyste plaże, które są wyjątkowe w Chorwacji. Rzadkością jest również lecznicze błoto borowinowe, które ma pozytywne działanie zwłaszcza u osób z egzemą atopową.

Privlaka wyróżnia się szeroką gamą możliwości wycieczek po okolicy. Zaledwie 4 km dalej znajduje się dawne miasto królewskie Nin, którego dobrobyt od dawna związany jest z produkcją soli morskiej. Zaraz za Privlaka znajduje się również wyspa Vir. Zaledwie 19 km od budynku znajduje się piękne, zabytkowe miasto Zadar z organami morskimi. Niesamowite parki narodowe Paklenica, archipelag Kornati, Krk i słodkowodne jezioro Vransko są również w zasięgu ręki.


Twój drugi dom nad morzem

Wybierz spośród 10 apartamentów o różnej wielkości. Cztery z nich znajdują się na parterze i posiadają zadaszony taras i ogród. Kolejne 4 apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze i posiadają przestronne tarasy. Wszystkie apartamenty na parterze i pierwszym piętrze składają się z 2 sypialni, łazienki, przedpokoju, kuchni, jadalni i salonu.

Na drugim piętrze znajdują się 2 przestronne penthouse'y z 3 sypialniami.

Apartamenty sprzedawane są bez wyposażenia. Przyszły właściciel może dobrać meble według własnego gustu.


Własny basen lub jacuzzi 

Budynek jest dostosowany tak, że na wybranych tarasach można dodatkowo zamontować basen lub jacuzzi. Decyzja należy do przyszłego właściciela, więc koszt jacuzzi czy basenu nie jest wliczony w cenę zakupu. Podłączenia są gotowe.


Miejsca parkingowe

Wszystkie apartamenty posiadają 1 miejsce parkingowe na zewnątrz, penthouse na 2 piętrze 2 miejsca parkingowe. W przypadku zainteresowania istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca parkingowego w cenie 9 000 EUR.


Termin budowy

Pozwolenie na budowę zostało już wydane. Rozpoczęcie budowy planowane jest na wrzesień 2020 roku. Zakończenie budowy planowane jest na grudzień 2021 roku. 


Kontakt

Zainteresowała Cię ta oferta? Z przyjemnością odpowiemy na dalsze pytania lub pomożemy w zorganizowaniu odwiedzenia nieruchomości w Chorwacji. Zapraszamy do kontaktu.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl
Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: